Gabinet Kopytko Sokoły

Urszula Grodzka
Ula to nasz dobry duch i turboogarniacz wszystkiego. Z uśmiechem wita klientów gabinetu w Sokołach i chętnie służy pomocą.

Aleksandra Łapińska
uczennica Technikum Weterynaryjnego, razem z Ulą pracuje na recepcji gabinetu w Sokołach.

lek.wet Joanna Klinicka
absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie (2020), na co dzień zajmuje się leczeniem bydła oraz interną psów i kotów. Prywatnie jest miłośniczką i posiadaczką małego stadka koni. 

lek.wet. Maciej Waszkowiak
absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2022). W Kopytko Vet odkrył swój talent do leczenia nie tylko bydła, ale również koni. 

lek.wet. Nazar Kisilov

absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu we Lwowie jednej z najstarszych i wiodącej uczelni tego typu w Ukrainie. Choć na co dzień zajmuje się leczeniem bydła, interesuje się również leczeniem małych zwierząt.

lek.wet Aleksandra Falkowska
absolwentka Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, specjalistka w zakresie chorób koni i rozrodu. Jeszcze w czasie studiów praktykowała m.in. w niemieckiej stadninie Gestuet Lewitz

lek.wet. Wojciech Falkowski
absolwent Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalista z dziedziny chorób przeżuwaczy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.